Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 01 Siječanj 2018 17:41

Komun po drugi put Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Završen je i treći turnir Kvartova Vele Luke,tri dana osam odličnih utakmica mogli su vidjeti gledatelji u velikoj dvorani na Močnom lazu. Osam kvartova igralo je turnir,a kvart 'Komun' drugi put u tri godine bio je najbolji. U utakmici za 3. mjesto Bad je nadigrao Kale,a u velikom finalu Komun je bio bolji od Pinskog rata.

Pehare najboljim momčadima uručila je  Načelnica Općine Vela Luka Katarina Bikić,a prijelazni pehar turnira 'Kvartova Vele Luke' kapetan prošlogodišnjeg osvajača momčadi 'Guvna' Rino Žuvela uručio je  Mirjanu Andreisu kapetanu 'Komuna'.

Finalnu utakmicu u Sportskoj dvorani na Moćnom lazu pratilo je oko 300 gledatelja koji su u predigri finalne utakmice gledali rukometni ogled dviju  kombiniranih ekipa malih rukometašica iz ŽRK ‘Vela Luka’ . Završilo je 12:12.

Svi rezultati i strijelci  turnira:
1. dan
ČETVRTFINALE
17:00 = Bad – Vranac 8:0
1:0 Stipe Jurković (14)
2:0 Toni Dragojević (19)
3:0 Toni Dragojević (22)
4:0 Stipe Jurković (24)
5:0 Ivan Barčot (26)
6:0 Petar Bikić (27)
7:0 Entoni Dragojević (28)
8:0 Stipe Jurković (39)

18:00 = Kale – Guvno 0:0 (2:0 penali)

19:00 = Mrki rat – Pinski rat 1:1 (0:2 penali)
0:1 Ivan Šeparović (9)
1:1 Marin Žabica (18)

20:00 = Kležinski lazi – Komun 2:7
0:1 Toni Žuvela (3)
0:2 Hrvoje Žuvela (4)
0:3 Marko Andreis (15)
0:4 Deni Franulović (18)
0:5 Kristijan Prižmić (19)
0:6 Kristijan Prižmić (27)
1:6 ag Marko Andreis (31)
2:6 Nevenko Žuvela (35)
2:7 Nikola Žuvela (37)


2. dan
POLUFINALE
18:00 = Pinski rat – Kale 5:2
1:0 Boris Tulić 7m (7)
2:0 Stipe Kinđerski (17)
3:0 ag Đani Resić (19)
4:0 Boris Tulić (24)
5:0 Goran Rubeša (30)
5:1 Đani Resić (32)
5:2 Hrvoje Gugić (39)

19:00 = Bad – Komun 0:0 (2:3 penali)


3. dan
Utakmica za 3. Mjesto
17:30 = Kale – Bad 4:7
0:1 Petar Bikić (8)
1:1 Reni Oreb (11)
1:2 Dani Matković (13)
2:2 Đani Resić (14)
3:2 Ante Šeparović (17)
3:3 Stipe Jurković (20)
3:4 Petar Bikić (21)
3:5 Stipe Jurković (22)
3:6 Antonio Mušić (32)
3:7 Toni Dragojević (39)
4:7 Reni Oreb (40)

FINALE
19:30 = Pinski rat – Komun 1:4
0:1 Hrvoje Žuvela (7)
0:2 Toni Žuvela (10)
0:3 Marko Andreis (19)
1:3 Gorjan Stipković (31)
1:4 Marko Andreis (31)

POREDAK:
1. Komun
2. Pinski rat
3. Bad

Najbolji strijelac: Stipe Jurković (Bad) 5 pogodaka

 

Pročitano 1335 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 01 Siječanj 2018 17:58
Administrator

Zadnji sadržaj od Administrator