Remi na otvaranju Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U nedjelju je na Močnom lazu odigrano 1. kolo 1. ŽNL DN za seniore,sastali su se Hajduk 1932 i Žrnovo. Počelo je minutom šutnje za nedavno preminulog bivšeg igrača Hajduka Zlatana Vlašića – keva. Krenuli smo bolje u susret stvorili nekoliko šansi,ali bez opasno za gol gostiju. Kad se mislilo da će se otić na odmor s 0:0,bivši igrač Hajduka Dean Gugić iz kornera pogađa vratnicu,lopta se odbija do natrčalog Borovine i to je 1:0 za Žrnovo. Loša i bez idejna igra naših nastavila se i u drugom poluvremenu,imali smo loptu u posjedu,ali nismo uspjeli ozbiljnije zaprijetiti Žrnovu. Gosti su vodili do 70. minute kada Hrvoje Gugić dodaje za Hrvoja Žuvelu koji posprema loptu pod gredu nemoćnog Šeparovića. Nedugo zatim dugo putujući centaršut Marka Andreisa na drugu stativu Boris Tulić efektno škaricama postiže euro gol,ali drugi pomoćnik Mašković iz samo njemu poznatih razloga podiže zastavicu i označuje zaleđe. Nismo se uspjeli trgnuti gosti opet vode,Rafael Batista koristi grešku naše obrane i pogađa za 1:2. Do kraja smo uspjeli poravnati preko Igora Žuvela. Na kraju svakom po bod,loša partija naših momaka na otvaranju prvenstva.

SUDAC: Mersad Zukić (Korčula)
STRIJELCI: 0:1 Borovina (37),1:1 H. Žuvela (70),1:2 Batista (77),2:2 I. Žuvela (88)

HAJDUK 1932 – Prižmić,M. Šeparović,Maričić,I. Šeparović (od 60. Surjan),H. Žuvela,M. Andreis,I. Žuvela,H. Gugić,Rubeša,Tulić,T. Andreis.
TRENER: Edi Žuvela

ŽRNOVO – V. Šeparović,D. Šeparović,Borovina,Moro,Belić (od 90. Andrijić-Klose),Martinović (od 74. Milović),Batista,D. Gugić,Skokandić,Cebalo,Ćalušić.
TRENER: Nikša Skokandić.

U 2. kolu već danas naši momci poraženi su u Metkoviću od isto imenog domaćina s visokih 4:0. Sljedeće 3. kolo na Močni laz dolazi NK Konavljanin Ćilipi.