Hajduk 1932 - Croatia 2:2 Istaknuto

Napisao/la Uprava kluba
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

U pravoj prvenstvenoj utakmici odigranoj na Moćnom lazu neriješen rezultat najrealniji je ishod utakmice. Rastrganih prvih dvadesetak minuta u kojim nismo vidjeli ništa posebno,već igru između dva šesnaesterca. Prvu prigodu imali smo u 20. minuti kada Hrvoje Gugić loše reagira na ubačaj Igora Žuvele. Gosti su u tom periodu imali par slobodnih udaraca sa poludistance ali ništa vrijedno spomena. U 24. minuti kontakte Luke Barčota i igrača Croatie u šesnaestercu gostiju sudac Liković okarakterizirao je kao kazneni udarac za našu ekipu. U gužvi koju su napravili igrači Croatie Vlaho Grbešić zbog psovanja glavnog suca dobiva crveni karton kao i trener gostiju Ivica Zadro koji neopravdano ulazi u teren. Iz jedanesterca Hrvoje Gugić hladnokrvno poentira za 1:0. Nedugo zatim gosti nakon greške naše obrane preko Maria Mostine vraćaju stvari na početak,1:1. Potom Marko Barčot ne koristi odličan ubačaj Igora Žuvele,a gosti u 37. minuti imaju kazneni udarac,nakon prekršaja Prižmića nad gostujućem igraču u našem šesnaetercu. Mario Mostina uzima zalet ali Nikola Prižmić brani njegov udarac. Drugo poluvrijeme ista slika rastrgano i bezidejno i onda u 54. minuti jedna kontra gostiju naš vratar u pokušaju da prekine istu igra (po mišljenju pomoćog suca) rukom van kaznenog prostora i dobija crveni karton. Snage su izjednačene. U 75. minuti jednu dobru akciju efektnim pogotkom završava Goran Gugić za 2:1. I kad su naši igrači malo stali na loptu opet konfuzija u našoj obrani loša reakcija i Josip Zadro u 80. minuti postavlja konačnih 2:2. Sljedeće 4. kolo gosti smo HNK "Slaven" na Grudi.

SUDAC: Luka LikoviĆ (Krvavac)
STRIJELCI: 1:0 H. Gugić 11m (24),1:1 Mostina (33),2:1 G. Gugić (75),2:2 Zadro (80)
CRVENI KARTON: Grbešić (22),Prižmić (54)

HAJDUK 1932 - Prižmić,Oreb,Maričić,Da. Gugić,M. Barčot,H. Žuvela,Andreis (od 46. G. Gugić),L. Barčot,I. Žuvela (od 58. Surjan),De. Gugić,H. Gugić.
TRENER: Dean Gugić.

CROATIA - Grgurević,Žanetić (od 77. Čižek),Njire (od 66. Stipišić),Lojić,Marinović,Ševo,Mostina (od 89. Simić),Grbešić,Vodopić,Žarak,Zadro.
TRENER: Ivica Zadro

Pročitano 2957 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 07 Ožujak 2017 10:39