Hrvoje Gugić srušio Župu Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Vrlo dobru utakmica gledalo je dvjestotinjak gledatelja jučer na Močnom lazu,naši dečki odigrali su jednu od najbolji utakmica ove sezone i zasluženo pobijedili odlične goste iz Čibača. Po vrlo lošem terenu kojeg je kiša natopila proteklog tjedna bolje su se snašli srčani hajdukovci. Gosti iz Čibače treća su momčad na ljestvici što su i pokazali u nekoliko navrata,ali naša fantastična obrana na čelu sa mladim vratarom Surjanom nije se dala savladati. Rovovska bitka bila se na sredini terena sa nekoliko šansi na obje strane,nekoliko minuta prije kraja poluvremena odlična povratna lopta Igora Žuvele za Hrvoja Gugića i to je 1:0,veliko slavlje na terenu i na tribinama. Drugo poluvrijeme ista priča,gosti su sve karte bacili u napad,ali svi njihovi pokušaji odbijali su se od naše obrane.  Još jednom je Žuvela ubacio odličnu loptu u peterac,ali Gugić ovog puta nije uspio pospremiti loptu u mrežu. Izdvojimo i odličan udarac mladog Ivana Šeparovića kojeg je Bašić uz male probleme ukrotio. Ovom pobjedom preskočili smo NK Gusar i sada smo četvrti na ljestvici sa bodom manje od treće Župe. Sljedeće 19. kolo u Smokvici se igra otočki derbi.