Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Orebić odnio sva tri boda sa Močnog laza Foto: Lujo Frlan

Protekle nedjelje su naši seniori u sklopu 23. kola odigrali prvenstvenu utakmicu protiv drugoplasiranog Orebića,nažalost ponovno smo poraženi. Odlična momčad iz Orebića postigla je jedan,ali tri boda vrijedan pogodak već u 4. minuti nakon jednog kornera u gužvi se najbolje snašao Tonko Kapiteli i pogodio za vodstvo gostiju. Deset minuta kasnije pokušao je Ivan Roso odličnim udarcem,ali naš mladi vratar Nikola Surjan reagirao je još bolje i izvadio loptu iz gornjeg lijevog kuta njegovog gola. Do poluvremena su se naši mladići malo trgnuli i napadali obranu gostiju ,ali bez pravih šansi. Izdvojimo centar šut Maričića kojeg je Antunović glavom usmjerio prema svom golu,ali Vidović krajnjim naporom sačuvao svoju mrežu,te loš udarac Andreisa za lagan plijen vratara gostiju. Drugo poluvrijeme imali smo loptu u svom posjedu,ali nismo uspjeli stvoriti niti jednu jedinu pravu šansu. Gosti su uzeli sva tri boda sa Močnog laza i ostali u utrci s Neretvom za prvo mjesto. Već u srijedu prava poslastica za sve ljubitelje nogometa,korčulanski El Clasico,vječiti derbi starih rivala Velolučkog Hajduka 1932 i Blatskog Zmaja. Nakon sedam godina opet će se igrati na travnjaku Močnog laza. Pozivamo sve simpatizera našeg Hajduka i našu Torcidu da fer i korektnim navijanjem podrže Hajdukovce da nakon dugih devet godina pobjedu Zmaja i plasiraju se u polufinale Županijskog kupa. Utakmica se igra u srijedu 2. svibnja s početkom u 17 sati.

STRIJELAC: 0:1 Kapiteli (4)

HAJDUK 1932 – Surjan,Oreb,Maričić,Tulić,Franulović (od 68. I. Žuvela),M. Andreis,H. Gugić,Marko Šeparović,Rubeša (od 84. Marin Šeparović),Berković,T. Andreis.
TRENER: Edi Žuvela.

OREBIĆ – Vidović,Antunović,Kapiteli,A. Kordić,Ujević,Špaleta,I. Roso,Marić,Rikalo (od 62 . B. Roso),I. Kordić (od 89. Stanišić),Badžek.
TRENER: Matko Čepo.

Pročitano 1157 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 14 Listopad 2019 20:27