Napisao
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)
Bruno Berković pogodio je iz 11m Bruno Berković pogodio je iz 11m

Još jedan remi naših seniora,ovaj put na svom Močnom lazu. NK Orebić iskusna je i vrlo dobra momčad sa nekoliko odličnih pojedinaca. Većinom susreta Hajduk je imao loptu u svom posjedu i napadao,gosti su nam pokušavali prijetiti iz kontri. Odmah na početku nakon gužve u našem šesnaestercu udarac Ivana Kordića sa gol crte čisti Ivan Maričić. Prva prava akcija donijela nam je jedanaesterac nakon što je Blago Roso igrao rukom u svom šesnaestercu. Bruno Berković siguran je za 1:0. Nedugo zatim nakon centaršuta Emila Oreb,atraktivan pokušaj škarica Igora Čovića odlazi pored gola. Gosti su izjednačili u 31. minuti preko Ivana Rose koji krade loptu našoj obrani i posprema je iza nemoćnog Nikole Surjana. Drugo poluvrijeme krenuli smo po vodstvo,ali nismo uspjeli postići pogodak. Nekoliko vrlo dobrih šansi odbijalo se od obranu Orebića. Poništen nam je zbog zaleđa pogodak Hrvoja Gugića. Orebić je pokušavao iz kontri,izdvojimo jednu kada je Ivan Kordić išao sam na Nikolu Surjana,ali je bio neprecizan. Nekoliko minuta prija kraja lijepa varka i udarac Čovića,Jurjević odbija do Marka Barčota koji u padu nije uspio ozbiljno ugroziti goste. Nalazimo se na 8. mjestu sa 2 boda,bez poraza,ali i bez pobjede. Sljedeće 3. kolo gostujemo u Krvavcu kod povratnika NK Maestral.