Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Igor Čović Igor Čović Foto: Nenad Kosović (Marko Polo Sport)

Prva pobjeda naših seniora jučer u Krvavcu,utakmica s mnogo prilika na obe strane. Domaćin je imao izglednije prilike u prvom poluvremenu,ali nisu uspijeli postići pogodak. Na drugoj strani naše prilike nisu iskoristili Čović i Berković, Ivanović se nije dao savladati. Onda kada se očekivalo da će se na odmor otići s 0:0, Maestral je imao lijepu akciju. Jerkovićeva lopta dolazi do Šutala čiji udarac sa crte čisti Maričić, Surjan hvata loptu i šalje u kontru za Brunu Berkovića koji pronalazi Igora Čovića za njegov prvijenac u Hajdukovom dresu. Drugi dio domaćin je krenuo u ofanzivu, ali naša obrana nije se dala iznenaditi. Igrala se 50. minuta Čović se sjurio u protivničku polovicu,Ćendo ga zaustavlja pregrubim startom(dobiva samo žuti karton). Lopta se odbija do Brune Berkovića koji ide sam na Ivanovića,Rodin ga ruši iza leđa sudac Babić pokazuje na prekršaj Rodin ne dobiva ni žuti karton. Mišljenja smo da je Rodin trebao biti isključen. Slobodni udarac izveo je Berković,pogađa živi zid lopta dolazi do Ninčevića koji je u igru ušao nekoliko sekundi prije i iz svog prvog dodira s loptom sa nekih 25 metara pogađa desne rašlje nemoćnog Ivanovića. Petnaestak minuta kasnije domaćin je smanjio preko Jerkovića na 1:2. Maestral je imao još jedan udarac Ćende glavom iz kornera,ali na crti se našao Ante Berković i očistio posljednju šansu domaćina. U 72. minuti sjajnu povratnu loptu Čovića,Igor Žuvela posprema u mrežu za 1:3. Duboko u sudačkoj nadoknadi Ivan Maričić dubinskom loptom pronalazi Igora Čovića koji daje za Brunu Berkovića koji postavlja visokih 1:4. Sljedeće 4. kolo na Močni laz stiže ONK Metković.