Iz 0:2 u 3:2 Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Marko Barčot postigao je dva pogotka u Ćilipima Marko Barčot postigao je dva pogotka u Ćilipima Foto: Lujo Frlan

Jučer su u Ćilipima seniori tijesno poraženi od domaćeg HNK Konavljanin. Bez nekoliko standardnih igrača - Hrvoje Gugić (ozljeda), Emil Oreb,Igor Čović,Neven Blažek,Nikola Surjan (privatne obaveze), Ivan Maričić(kartoni),Petar Stipković(viroza),te od prije ozlijeđenih Tomislava Andreisa,Nikole Prižmića i Ivana Šeparovića. Uskočili su u pomoć vratar Toni Padovan i Marko Barčot. Iako u okrnjenom sastavu,prvo poluvrijeme trebali smo postići 3-4 pogotka. Igrala se druga minuta,odličnu loptu Igor Žuvela daje Đaniju Škori koji oči u oči s domaćim vratarom gađa preko gola. Sedma minuta,vodimo 1:0 - Marko Barčot pogodio je nakon dodavanja Brune Berkovića. Isti igrač poduplao je našu prednost u 30. minuti. Dvije minute kasnije jedanaesterac za Konavljanin. Davorin Krešić je pucao,Toni Padovan bio je na toj lopti,ali nažalost ona se od stative odbija iza njegovih leđa. Pred sam kraj poluvremena Bruno Berković propustio je povećati našu prednosti. Drugo poluvrijeme domaćin postiže dva pogotka i nas ostavlja bez bodova. Žal za prosutim bodovima je velika,ali okrećemo se novom dvoboju. Aktualni prvak NK Croatia iz Gabrila sljedeće 10. kolo gostuje na Močnom lazu.